dres manchester united s vlastnym menom 45 'perfektný priamy kop záložníka Ricardinho. V 55. minúte River Plate vyrovnal bránku Corinthians Coelho, ktorý loptu umiestnil do vlastnej siete. Náhradník River Plate Gonzalo Higuain skóroval dva góly v druhom polčase, keď poslal River Plate do ďalšieho kola 6-3.
Bolo to už po druhýkrát, čo Korinťania prišli na rieku Plate v Copa do Libertadores. Argentínčania postúpili v roku 2003 na agregátne 4-2, naposledy v súťaži Corinthians.
Divákom hry bol tréner Chelsea Jose Mourinho, ktorý podporil špekulácie ponuky Chelsea pre argentínsku hviezdu Carlosa Teveza.
Korintskí režisérka Kia Joorabchian však znova odmietla návrh, aby Tevez mohol odísť. „Mourinho je na dovolenke a môže to urobiť
čo chce, "povedal Joorabchian detský futbalový dres s vlastným menom brazílskym médiám.„ Táto návšteva nemá nič spoločné s naším hráčom. "Korintským, brazílskym šampiónom,